Close

Oprogramowanie @loyalty.

Rozwiązania technologiczne w organizacji programów motywacyjnych B2B.

Wieloźródłowe naliczenia.

Autorskie oprogramowanie @loyalty dedykowane zarządzaniu programami motywacyjnymi B2B, umożliwiające naliczanie punktów, moneyback i rabatów w oparciu o takie źródła danych, jakimi Państwo dysponują. W realizowanych projektach integrujemy się z systemami kasowymi, oprogramowaniem typu business inteligence, umożliwiamy naliczanie danych z dowolnych zbiorów, w tym także przesyłanych w formatach własnych Klientów. Stosujemy modele wymiany danych, w których źródła pochodzą od uczestników, którzy przesyłają kserokopie bądź skany faktur za pośrednictwem WWW, aplikacji mobilnej lub pocztą. Akceptujemy unikatowe kody za pośrednictwem stron WWW czy SMS po fragmenty opakowań.

Integracja z zewnętrznymi źródłami danych.

Za pośrednictwem API @loyalty umożliwia integrację z zewnętrznymi źródłami danych, takimi jak media społecznościowe, jak Facebook czy Tripadvisor, serwisami wspierającymi uprawnianie sportu, jak Strava czy Runtastic oraz dowolnymi aplikacjami podmiotów trzecich, które udostępniają API.

Zróżnicowane kanały komunikacji.

Najwyższej jakości doświadczenia użytkowników z uczestnictwa w programach motywacyjnych zapewniamy dzięki responsywnym stronom WWW, dedykowanym aplikacjom mobilnym, infolinii z kolejkowaniem połączeń, IVR, nagrywanymi rozmowami oraz oceną jakości pracy konsultanta za pomocą ankiety SMS po zakończonej rozmowie.

Bezpieczeństwo danych.

Dzięki starannie wyselekcjonowanym dostawcom usług, Państwa zbiory danych hostowane są wyłącznie na serwerach dedykowanych gwarantujących minimalne obciążenie ponad 500 transakcji lojalnościowych na sekundę. Oznacza to, iż w każdej chwili jesteśmy w stanie obsłużyć 500 zgłoszeń lub zapytań do bazy danych jednocześnie.

Narzędzie tworzenia komunikacji.

Oprogramowanie @loyalty umożliwia także tworzenie list wysyłkowych, kreowanie wiadomości e-mail, SMS, zarządzanie kampaniami na stronach WWW oraz aplikacjach mobilnych. Dzięki temu tworzenie kampanii promocyjnych, komunikacji z uczestnikami jest proste i mogą nim Państwo zarządzać we własnym zakresie.

Dashboardy.

Do danych posiadają Państwo stały dostęp za pośrednictwem intuicyjnego dashboardu zawierającego przygotowane specjalnie dla Państwa wykresy i tabele wyników. Dane mogą być prezentowane także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Chcesz poznać możliwości platformy @loyalty?

Zamów prezentację wersji demo oprogramowania @loyalty do zarządzania programami motywacyjnymi b2b i programami lojalnościowymi b2c.